بلوک انداز مکانیکی

بلوک انداز مکانیکی حیرت

در معادن سنگ یکی از اصلی‌ترین چالش‌های معدن داران، خطرات ناشی از برخورد تجهیز و نفرات با قطعات سنگی هستند.

دلیل آن هم وزن و ابعاد بالای این قطعات بوده و می‌تواند باعث ایجاد خطرات بسیار جانی و مالی برای معدن دار و نفرات شاغل در آن محیط شود.

در بعضی معادن جداسازی کوپ‌ها را با بیل مکانیکی و به وسیله ریپر بیل مکانیکی انجام می‌دهند که بازوی بلند بیل می‌تواند تا حد زیادی این خطرات را به واسطه فاصله‌ای که ایجاد می‌کند، بکاهد.

 

اما همانطور که می‌دانیم لودرها جز دستگاه‌های واجب برای معادن هستند که شرکت البرز اسپادانا با طراحی تجهیزات متنوع متصل به لودر توانسته این دستگاه ارزشمند را چند کاربردی کند.

یکی از آن دستگاه‌ها بلوک انداز مکانیکی لودر است

این تجهیز با طول بلند خود و طراحی منحصر به فردی که دارد امکان جداسازی قطعات بزرگ و حتی قطعاتی که بازمانده از شکست قطعات بزرگتر در سینه کار معدن هستند را فراهم می‌کند و تمام ته بلوک‌ها را از سینه کار جدا می‌کند و بسیار سرعت استخراج در معدن را افزایش می‌دهد و همانطور که گفته شد این تجهیز یک جایگزین عالی برای معادنی است که بیل مکانیکی ندارند یا بیل آنها در قسمتی دیگر مشغول حفاری یا فعالیتی دیگر است.

این تجهیز‌ همانند سایر تجهیزات تولید شده توسط شرکت البرز اسپادانا قابلیت تعویض سریع با تجهیزات دیگر به واسطه کوییک کاپلر را داشته و می‌تواند سرعت عمل تجهیزات معدن و همچنین راندمان اجرای آنها را تا حد بسیار چشمگیری افزایش دهد برای هماهنگی و دریافت مشاوره می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.