کوئیک کاپلر بیل مکانیکی


کوئیک کاپلر

در معادن دو دستگاه بیل مکانیکی و لودر که هر کدام در انواع مختلفی هستند بسیار کارایی دارند

برای بالا بردن بهره‌وری دستگاه‌ها در معادن شرکت البرز اسپادانا محصولاتی نظیر لیفتراک اتوماتیک لودر، بلوک انداز مکانیکی لودر، بلوک انداز هیدرولیکی لودر، باکت لودر، برای دستگاه لودر و تجهیزاتی نظیر لیفتراک اتوماتیک بیل مکانیکی، باکت گرازی بیل مکانیکی و کلنگی یا ریپر بیل مکانیکی برای بیل مکانیکی را طراحی و ساخته است.

همانطور که می‌دانید برای لودر و هم برای بیل مکانیکی فرایند جداسازی و تعویض تجهیزاتی که با اتصال پین به دستگاه متصل شده‌اند به دلیل تحت فشار بودن پین‌ها بسیار سخت و نیازمند چندین نیروی ماهر و همچنین صرف زمان زیاد است.

این در حالی است که با نصب کوییک کاپلر تمام این دستگاه‌ها با فشار یک دکمه و در کمتر از ۱۰ ثانیه با کمک نیروی هیدرولیک دستگاه جداسازی یا اتصال تجهیز جدید انجام می‌شود کوییک کاپلرها در انواع مختلفی هستند و با توجه به نوع دستگاه انتخاب می‌شوند.

 

به عنوان مثال کوییک کاپلر برای بیل و لودر متفاوت است و همچنین در لودر‌ها و در بیل‌ها به خاطر اندازه و سایز دستگاه نوع کوییک کاپلر متفاوت می شود.

برای انتخاب کوییک کاپلر متناسب دستگاه‌های خود و همچنین سایر تجهیزات تولید شده توسط شرکت البرز اسپادانا از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان شرکت در تماس باشید.